MENU GŁÓWNE
FOTOGRAFIA
BONSAI
KYOKUSHIN
Witamy
"Droga karate zaczyna się i kończy na uprzejmości. Bądź zatem należycie i szczerze uprzejmy przez cały czas."

Masutatsu Oyama

NEW 2016 NEW
16 stycznia 2016 Witajcie zbyt wielki nawał pracy spowodował znaczne braki na stronie :-( do tego okazało się, że imageshack poograniczał i pozamykał konta przez co galeria ze zdjęciami jest jak .... ser z dziurami :-(. Niestety pracy nie ubywa, zaległości co raz więcej ale poszukuję ciekawego skryptu dla obecnej galerii i oczywiście uaktualnienie galerii o brakujące zdjęcia, Na chwilę obecną wszystkie nowe zdjęcia są dostępne na FB pod adresem: https://www.facebook.com/Fototrans.Piotr.Majder/ gdzie WSZYSTKICH zapraszam. Zmiany na stronie już niebawem!!!
- POZDRAWIAM -
URLOP!!!!!!!!!
07 lipca 2015 Witajcie po bardzo długiej przerwie. W końcu zapracowany urlop i mam nadzieję więcej wolnego czasu na m.in. fotografię. Fakt stronka ostatnimi czasy zaniedbana. Relacje z zawodów sportowych zamieszczam na FB i tam też często znajdują się zdjęcie w pierwszej kolejności zanim pojawią się na niniejszej stronie. Ale koniec usprawiedliwiania czas do działania.
ZAPRASZAM DO ODWIEDZANIA również profilu na FB a już niebawem kolejne świeże foteczki.
- POZDRAWIAM -
WESOŁYCH ŚWIĄT
23 grudnia 2014
Zdrowych, pogodnych i spędzonych w gronie rodzinnym ŚWIĄT
oraz samych fantastycznych prezentów pod choinką !!!!!!!!
nowy album w GALERII
21 grudnia 2014 Witajcie przed świętami. Dzisiaj został udostępniony nowy album w których znajdą się zdjęcia z kategorii B&W - na początek dwa zdjęcia kolejne w opracowaniu.
- POZDRAWIAM -
kolejny konkurs zaliczony !!!!
31 październik 2014 Witajcie właśnie dotarły do mnie wyniki z konkursu fotograficznego w którym brałem udział i udało się zająć III miejsce w jednej z kategorii - "Z życia zwierząt" Złap Zająca Wyniki

- POZDRAWIAM-
aktualizacja
12 październik 2014 Witajcie zapraszam do GALERII nowe zdjęcia w OWADACH; MAKRO powstał również nowy album LAS. Zapraszam do zwiedzania
- POZDRAWIAM -
Like to - Lubię to
28 wrzesień 2014 Witajcie od dzisiaj na stronie dostępna jest opcja Lubię to z przekierowaniem na stronę jaka powstaje na FB. Panel wysuwany ukryty po lewej stronie. Wszystkich zwiedzających gorąco zapraszam do polubienia strony.
Z góry dzięki !!!
- POZDRAWIAM -
nowy album w GALERII
27 sierpień 2014 Witajcie zgodnie z obietnicą uruchamiam nowy album z fotografią dziecięcą.
Zapraszam do zwiedzania strony i oczywiście wpisów do KSIĘGI GOŚCI z WASZYMI uwagami i propozycjami.
- POZDRAWIAM-
nowe fotki
19 sierpnia 2014 Witam dzisiaj w GALERII - MAKRO - dodałem nowe zdjęcia. Z góry przepraszam za rozjazd ze zdjęciami ale dotychczasowy serwer na którym zamieszczone były zdjęcia coś pomieszał i znikły miniaturki. Na chwilę obecną nowe zdjęcia zamieszczam już na nowym serwerze więc powinno być wszystko OK.
Już niedługo kolejne fotki i nowy dział w GALERII ale to już niebawem. Zapraszam do zwiedzania i wpisów do KSIĘGI GOŚCI z uwagami i propozycjami co zmienić a co dodać.
- POZDRAWIAM -
świat ptaków
18 lipiec 2014 Witajcie dzisiaj dodałem do galerii kilka fotek w dziale PTAKI kolejne fotki już w trakcie przygotowywania. Proszę o uwagi, propozycje i sugestie które możecie zgłaszać w KSIĘDZE GOŚCI. Miłego oglądania.
- POZDRAWIAM -
GALERIA - reaktywacja krok pierwszy
12 lipiec 2014 No i stało się jak już zapowiadałem kilka razy kieeeedyś :-). Z góry przepraszam, że tak długo musieliście czekać. Dzisiaj do galerii OWADY dodałem 6 nowych fotek. Obecnie testuję nowy serwer do hostowania zdjęć więc jak coś się jeszcze będzie sypać to z góry przepraszam będę możliwie najszybciej poprawiał błędy. Zmian w galerii jeszcze będzie gdyż poszukuję na chwilę obecną nowych rozwiązań/ szablonów. Wszystkie fotki na stronie będą ujednolicone do jednego systemu sygnaturek które nowymi fotkami wprowadzam do galerii.
Proszę o uwagi i sugestie które pomogą mi modyfikować stronę w właściwym kierunku.
Zapraszam do wpisów w księdzie gości.
- POZDRAWIAM -
Strona 1 z 4 1 2 3 4 >
UWAGA
<< Copyright © 2012 >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoZapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
KASA W SIECI
KSIĘGA GOŚCI
Statystyka

stat4u
REKLAMA
www.fotokolekcja.blog.pl


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie